10 סיבות למה כדאי לעשות ניקוי רעלים

1. מסייע בירידה במשקל

כאשר אנו מבצעים ניקוי רעלים מהגוף אנו בעצם מסייעים למערכת העיכול לשפר את חילוף החומרים, כתוצאה מכך אנו עוזרים לגופנו לעכל בצורה יותר טובה את המאכלים שאנו אוכלים במהלך היום יותר בקלות ולרדת במשקל.

2. מנקה את הקיבה

כאשר אנו אוכלים אוכל הקיבה שלנו מתקשה לעכל את שאריות האוכל, השומנים והגלוטן שמגיעים עם האוכל ומכך מצטברים בקיבה, הניקוי יסייע לכם להפחית את החלץ שהצטבר על הקיבה ועלייכם עם השנים שעברו.

3. מפחית לחצים ואנרגיה שלילית

לחצים ואנרגיה שלילית מונעים מאתנו לתפקד כראוי במהלך היום הניקוי מפחית זאת והופך אותנו לאנשים רגועים ושלווים יותר ומסייע לנו באיזון האנרגיה של הגוף שלנו.

4. מסייע להורדת נפיחות בבטן

אורח חיים לא בריא צובר מזונות מעובדים, מזוקקים, חסרי סיבים תזונתיים, צריכה מופרזת של שומן מן החי, בנוסף לחוסר פעילות גופנית ומתח שעובר עלינו בחיי היום יום תורמים למשברים במערת העיכול, לבעיות בטן ולבריאות לקויה. לאחר ניקוי הרעלים תרגישו הקלה על הבטן ועל הגוף.

5. מונע עצירות ומסייע בפעילות מעיים תקינה

כאשר יש עצירות שלא מטפלים באופן מעמיק היא משבשת את איכות החיים שלנו, אך בנוסף היא מאיימת על מערכות שונות בגופינו. כאשר נוצר עומס במערכת העיכול ובעיקר במעי הגס מפתחת אצלנו עצירות, העצירות יוצרת אפקט רעלני בגוף היוצר לנו תחושת הנפיחות בבטן וכבדות המלווה בכאבי בטן ובגזים. ניקוי רעלים יטפל גם בהצטברות הרעלים בדפנות המעי הגס, במערכות גוף אחרות ויסלק את הרעלים המסכנים את בריאותנו.

6. משפר את הערנות

ניקוי הרעלים מסייע לנו להישאר ערים לטווח ארוך יותר ומשפר את הערנות שלנו להמשך היום בצורה יוצאת דופן, בנוסף הוא מאזן את אנרגיה של הגוף לאנרגיה יותר טובה ורגועה .

7. מאזן את חומציות הגוף

כאשר החומציות בגוף ,כלומר הדלקת בתאים גוברת, הם הופכים החמצן בהם נפחת והתפקוד שלהם הולך ויורד. ניקוי רעלים מחזיר את הגוף למצב של איזון בין חומציות לבסיסיות בתאים.

8. מפחית דלקתיות בגוף

בהרבה מקרים ישנו עומס גדול של רעלים הנקשר לתהליכי חמצון ותהליכים דלקתיים שיש בגופנו, כגון: לבעיות בריאותיות כרוניות, להשמנה, לאלרגיות ולעודף דלקתיות ברקמות. ניקוי מפחית דלקתיות בתאי הגוף ושאר איברי הגוף.

9. משפר את זרימת הצ׳י (אנרגיית החיים) על פי הרפואה הסינית

הצ'י מתייחסת לסילוק עמוק של רעלים על מנת לתמוך ביכולת החיסון ובאנרגיה. היא למעשה אנרגיה הזורמת בגוף שלנו ניקוי הרעלים ירפה את הלחץ והכאבים הנמצאים בגוף שלנו.

10.משפר מצב רוח

על פי הרפואה הכבד שלנו אוגר את הרגשות הכעוסים שאנו חווים ביום יום, אגירת הכעסים בכבד נותנת לנו הרגשה כבדה על הגוף וחוסר מנוחה ולכן ככל שהוא נקי יותר כך גם מצב הרוח שלנו מאוזן יותר ורגוע יותר.

מומלץ

ביצוע תהליך ניקוי רעלים מומלץ לבצע לפחות פעם בחצי שנה בכדי לשמור ועל הגוף שלנו ולשמר את בריאותו, למשל: כמו שאנחנו דואגים לטפל ברכב שלנו ומוציאים את השמנים המלוכלכים מן הרכב שמן מלוכלך אותו הדבר לגבי הגוף שלנו ,אנו מנקים ומוציאים את השומן המלוכלך והרעלים הנמצאים בגוף שלנו, ובכך אנו תורמים לתפקוד טוב יותר ויעיל יותר של גופנו והתוצאות של טיפול זה יוצאות דופן בצורה משמעותית.

למה כדאי לכם דווקא אצלי בקליניקה?

אתם לא מכירים אותי עדיין ולכן זה משהו שמעורר מעט חשש וזה מובן, אך אני יכול להבטיח לכם שאצלי בקליניקה אתם תקבלו יחס אישי, מקצועיות של שנים בתחום, ניקוי בצורה ייחודית אצלי בקליניקה ושיפור מוכח ויוצא דופן בצורה מהפכנית.