הכירו את אוהד וינטר

בואו אני יספר לכם קצת על עצמי

שמי אוהד וינטר מכפר ותיקין מטפל לרפואה משלימה יעוץ והדרכה לאורח חיים בריא משנת 2004.

התחלתי ללמוד רפואה משלימה מפני שבעבר הייתי חובש בטיולים והייתי אוהב לעשות לחברי הצוות שלי בטיולים עיסוי ולחיצות בכתפיים וצוואר והיו אומרים שנורא משחרר ושאני טוב בזה ואני חייב לעסוק בתחום של רפואה טבעית. ואז הבנתי שאני מאוד רוצה לעזור לאנשים להיותך יותר בריאים וזה היעוד שלי

סיימתי את לימודי במכללת מדיקה בכפר סבא בדרגת רפלקסולוג בכיר. הלימודים כללו שנתיים של לימודי רפלקסולוגיה ושנה נוספת עיסוי שוודי הוליסטי משולב ובהמשך לימודים נוספים: Reiki, Reiki Seichem והשתלמויות בתחום שמירה על אורח חיים בריא בשילוב מוצרים טבעיים וחיים בריאים, פורמולות צמחי מרפא , בדיקות דם. בנוסף מתמחה בתחום הסוכרת, סוכרת נעורים ברפואה משלימה, לימודי תזונה טבעית , אבחון לפי שיטת ד"ר צחי זילבר (אבחון לפי תאריך לידה) . טיפולים מאוד מג וונים כולל במחלות כרוניות איזון גוף נפש, כולל טיפול בתינוקות וילדים. מטפל בנוסף בהפרעות קשב וריכוז, מחלת פיברומיאלגיה, סבוריאה, בעיות עור אחרות, בעיות שינה, כאבים כרוניים.

אני מממש את הטיפולים שלי בקליניקה בצורת אבחון מעמיק אשר נותן לי מענה לפי צרכי הלקוח וכמובן מסתכל בצורה הוליסטית על הגוף והנפש כאחד.

המטרה שלי בקליניקה זה לאזן את המטופל בכל הרבדים וכמובן לגרום לו לצאת עם חיוך על הפנים. היחס אישי ומותאם.

המלצות התזונה שלי היא לכל אדם יש צורך אחר לגביי המלצות תזונתיות, שאני ממליץ על תזונה מסויימת אני קודם משתמש באבחון, בדיקות דם ולאחר מכן ממליץ על תזונה או יעוץ נוסף בהתאם

אנחנו צריכים הכוונה תזונתית כי רובנו לא יודעים לאבחן את עצמנו בצורה אישית והרבה פעמים אנו לא יודעים להתאים לעצמנו, כמו כן למשל לאדם שיש אנמיה והוא לוקח תוסף תזונה מסויים הוא בעצם לא פותר את הבעיה, כי חשוב לבדוק למה יש אנמיה ופה נכנס תזונה בונת דם קודם כל.

מוצרים מהטבע הם בעצם יכולים להיות מיצוי של פירות או ירקות, או מיצוי מעצים שונים שכמובן הם אורגנים לחלוטין ולא תוסף סינטטי. עדיפות למיצוי נוזלי איכותי מאשר כמוסות בכלל כושר הספיגה בגוף. שהמוצר מהטבע הוא אכן אורגני וערכי התזונה שלו איכותיים משפיע על הגוף בצורה יעילה יותר, כמובן שקודם כל חשוב לאכול מזון אורגני וטבעי ככל שיותר לפני שנצרוך מיצויים שונים.

הקליניקה "כשהמגע פוגש את הנפש" בכפר ויתקין שבעמק חפר אזור השרון מציעה טיפולים שונים תוך יצירת אורח חיים בריא ובכך פועלת בשני מישורים פיזי ונפשי.