השירותים בקליניקה

עיסוי שוודי הוליסטי משולב

עיסוי גוף מלא מכף רגל ועד ראש. העיסוי בריא להמרצת מחזור הדם, מפנה את הפסולת מהתאים ומעביר חומרי מזון אל התא. כל אלו מרגיעים את מערכת העצבים,מזרימים את הדם ופעילים את מערכת העיכול.

עיסוי ספורטאים

ספוטראים מפעילים לחץ על איברים שרירים בגופם במהלך האימונים הרבים. בזמנים שבין לבין האימונים חשוב להקשיב לגוף ולתת לו את המענה הנחוץ. עיסוי המשלב טכניקה ייחודית לשחרור שרירים לעומק ומעניק את המענה המרענן והמשחרר לפני האימון ולאחר האימון.

עיסוי נשים הרות

עיסוי מכף רגל ועד ראש במגע עדין,מרגיע ומפנק. תקופת ההריון מלווה בדרך כלל בלחץ נפשי כמו שינוי ההורמונים , לחץ מצד הסביבה הקרובה ולחץ אישי בתחומים האישיים השונים. עיסוי לנשים הרות הינו מרגיע את האישה ההרה וכתוצאה מכך מרגיע גם את העובר ומקנה לו שקט, רוגע ושלווה.

רפלקסולוגיה

רפלקסולוגיה הינו עיסוי ולחיצות בכפות ידיים ורגליים כפות הרגליים הם מפת גוף האדם , דרכן אנו יכולים לאבחן את הבעיות השונות בכל חלק וחלק בגוף ולתת את המענה המתאים לחלקי הגוף השונים. העיסוי ניתן גם במישור האבחוני של מצב הגוף ברמה האנרגטית הן במצב הנפשי והן במצב הרוחני. העיסוי נעשה בלחיצות כפות הידיים והרגליים.

*העיסוי הרפלקסולוגי הוא טיפול אבחוני אך גם טיפול מפנק מאוד

יעוץ לאורח חיים בריא

יעוץ תזונתי, אבחון רפלקסולוגי, הפחתה במשקל, ניקוי רעלים וטיפול בבעיות נוספות.

טיפול בתדרים

התאים בגופנו מכילים אלקטרונים וחומרים כימיים שונים אשר עוזרים לפעילות הפיזיולוגית של התא ומסייעים לו בתהליכים של היפתרות מפסולת ויצור אנרגיה. לכל דבר בעולמנו הפיסי קיים תדר, מהצבעים ועד לקולות בני האדם וכלי הנגינה. גם מערכות גופנו עובדות לפי ריתמוס (קצב) מסויים, המוכתב מתדר (שדר המגיע מספר פעמים בפרק זמן מסויים), מערכת העצבים, הלב, האיברים ושאר המערכות ופעלים בהרמוניה הודות לאיזון בעוצמת ובתדירות התדרים המגיעים.